Slideshow

Slideshow 5 września 2017 wyświetleń: 1810

IV Polonijne Rodzinne Zawody Sportowe

IV Polonijne Rodzinne Zawody Sportowe

Polonijne Rodzinne Zawody Sportowe organizowane pod patronatem Fundacji Kultury Tatrzańskiej po raz czwarty odbędą się 9go września 2018r.

Główna nagroda $500.00 dla zwycięskiej rodziny, sponsorowana przez polskich Sokołów w USA.

W ubiegłych latach zawody cieszyły się ogromnym powodzeniem. Był aerobik, biegi przełajowe, biegi sztafetowe rodzinne, rozgrywki w piłkę nożną, jazda na rowerach górskich, która cieszyła się ogromnym powodzeniem itp. Zaprezentowany został pokazowy mecz piłki ręcznej, a także pokaz treningu sportowców Judo, bieg z przeszkodami oraz mecz piłki ręcznej dla dzieci.

Integrowały się całe rodziny poprzez ruch, rozrywkę, sport i wspólne bytowanie na świeżym powetrzu. A pogoda nam dopisała.

Wszystko to miało miejsce na pięknym, rozległym obiekcie szkolno-sportowym, który udostępniły nam Siostry Franciszkanki Chrystusa Króla - 13900 Main Stret, w Lemont, IL. 60439.

Podobnie i w tym roku 2018 pragniemy bardzo zachęcić i zaprosić całe rodziny z Chicago i okolic do wzięcia udziału już w IV Polonijnych Zawodach Sportowych w tym samym miejscu w Lemont w dniu 9 września 2018 roku. Rozpoczynamy nasze świętowanie wspólną Mszą Św. o godz. 8:00 am. Od 9:00 am - 10:00 am będzie miała miejsce rejestracja zawodników i zaraz potem przystępujemy do zawodów.

Wspaniałą pogodę na pożegnanie lata też mamy zapewnioną!

Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie!

W załączniku znajdują się formy zgłoszeń, bardzo prosimy o pobranie, wypełnienie i odeslanie pod adres emailowy info@tatrafoundation.org

Opłata za udział w zawodach wynosi $30.00 od osoby. 

Wszystkie zgłoszenia opłacone i dokonane drogą emailową do piątku 7go września podlegają zniżce $5.00  

Opłata zniżkowa wynosi $25.00 od osoby.

Prosze płacić naciskając w guzik "Add to Cart" i wybierając ilość uczestników.

 

Każdy uczestnik musi mieć wypełnione formy.

DO ZOBACZENIA!

 

 

aktualizowano: 2018-09-09
Wszystkich rekordów: