Slideshow

Slideshow 5 września 2017 wyświetleń: 47

III Polonijne Rodzinne Zawody Sportowe

III Polonijne Rodzinne Zawody Sportowe

Polonijne Rodzinne Zawody Sportowe organizowane pod patronatem Fundacji Kultury Tatrzańskiej po raz trzeci odbędą się 10go września 2017r.

Główna nagroda $500.00 dla zwycięskiej rodziny, sponsorowana przez polskich Sokołów w USA.

W ubiegłych latach zawody cieszyły się ogromnym powodzeniem. Był aerobik, biegi przełajowe, biegi sztafetowe rodzinne, rozgrywki w piłkę nożną, jazda na rowerach górskich, która cieszyła się ogromnym powodzeniem itp. Zaprezentowany został pokazowy mecz piłki ręcznej, a także pokaz treningu skoczków narciarskich, bieg z przeszkodami oraz mecz piłki ręcznej dla dzieci.

Integrowały się całe rodziny poprzez ruch, rozrywkę, sport i wspólne bytowanie na świeżym powetrzu. A pogoda nam dopisała.

Wszystko to miało miejsce na pięknym, rozległym obiekcie szkolno-sportowym, który udostępniły nam Siostry Franciszkanki Chrystusa Króla - 13900 Main Stret, w Lemont, Il. 60439.

Podobnie i w tym roku 2017 pragniemy bardzo zachęcić i zaprosić całe rodziny z Chicago i okolic do wzięcia udziału już w III Polonijnych Zawodach Sportowych w tym samym miejscu w Lemont w dniu 10 września 2017 roku. Rozpoczynamy nasze świętowanie wspólną Mszą Św. o godz. 8:00 am. Od 9:00 am - 10:00 am będzie miała miejsce rejestracja zawodników i zaraz potem przystępujemy do zawodów.

Wspaniałą pogodę na pożegnanie lata też mamy zapewnioną!

Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie!

W załączniku znajdują się formy zgłoszeń, bardzo prosimy o pobranie i wypełnienie.  Każdy uczestnik musi mieć wypełnione formy.

DO ZOBACZENIA!

aktualizowano: 2017-09-05
Wszystkich rekordów: