219newsy Slideshow | Fundacja Tatrzańska

Slideshow

Slideshow 5 września 2017 wyświetleń: 826

III Polonijne Rodzinne Zawody Sportowe

III Polonijne Rodzinne Zawody Sportowe

Polonijne Rodzinne Zawody Sportowe organizowane pod patronatem Fundacji Kultury Tatrzańskiej po raz trzeci odbędą się 10go września 2017r.

Główna nagroda $500.00 dla zwycięskiej rodziny, sponsorowana przez polskich Sokołów w USA.

W ubiegłych latach zawody cieszyły się ogromnym powodzeniem. Był aerobik, biegi przełajowe, biegi sztafetowe rodzinne, rozgrywki w piłkę nożną, jazda na rowerach górskich, która cieszyła się ogromnym powodzeniem itp. Zaprezentowany został pokazowy mecz piłki ręcznej, a także pokaz treningu skoczków narciarskich, bieg z przeszkodami oraz mecz piłki ręcznej dla dzieci.

Integrowały się całe rodziny poprzez ruch, rozrywkę, sport i wspólne bytowanie na świeżym powetrzu. A pogoda nam dopisała.

Wszystko to miało miejsce na pięknym, rozległym obiekcie szkolno-sportowym, który udostępniły nam Siostry Franciszkanki Chrystusa Króla - 13900 Main Stret, w Lemont, Il. 60439.

Podobnie i w tym roku 2017 pragniemy bardzo zachęcić i zaprosić całe rodziny z Chicago i okolic do wzięcia udziału już w III Polonijnych Zawodach Sportowych w tym samym miejscu w Lemont w dniu 10 września 2017 roku. Rozpoczynamy nasze świętowanie wspólną Mszą Św. o godz. 8:00 am. Od 9:00 am - 10:00 am będzie miała miejsce rejestracja zawodników i zaraz potem przystępujemy do zawodów.

Wspaniałą pogodę na pożegnanie lata też mamy zapewnioną!

Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie!

W załączniku znajdują się formy zgłoszeń, bardzo prosimy o pobranie i wypełnienie.  Każdy uczestnik musi mieć wypełnione formy.

DO ZOBACZENIA!

aktualizowano: 2017-09-05
Wszystkich rekordów: